09 Gru 2017

Drugie spotkanie z bajkami z królestwa Lailonii

Na naszym kolejnym spotkaniu wrócimy do królestwa Lailonii. Spróbujemy podsumować nasze przemyślenia o poszczególnych bajkach profesora Kołakowskiego ze zbioru „13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych” w kontekście zagadnień produkcji wiedzy oraz wiedzy-władzy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek 15.12 o godzinie 16:30 do sali 105a na Wydziale Filologicznym UŚ w Katowicach.

Zaraz po spotkaniu Koła, o godzinie 19:00 w sali 208 odbędzie się trzecia edycja Maratończyka – cyklu spotkań filmowych organizowanych przez członków naszego Koła, Michała Bednarczyka i Julię Słomską. Plakaty informujące o wydarzeniu niedługo zawisną na Wydziale, Facebooku i naszej stronie internetowej, a już dzisiaj zachęcamy do udziału w projekcji.

Do zobaczenia!